Uniwersyteckie Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania

Maciej Pańka
Maciej Pańka
Dyrektor UCNTN

Maciej.Panka@umk.pl
+48 56 611 4963 | +48 609 239 271
http://mpanka.ucntn.umk.pl

SEKCJA INFORMATYCZNA
Ryszard Chrystyniak
Ryszard Chrystyniak
Kierownik Sekcji Informatycznej

Ryszard.Chrystyniak@umk.pl
+48 56 611 4964 | +48 603 690 086

Miłosz Kuźma
Miłosz Kuźma
Informatyk

Milosz.Kuzma@umk.pl
+48 56 611 2080

Agata Rochecka
Agata Rochecka
Grafik komputerowy

Agata.Rochecka@umk.pl
+48 56 611 2077

Paweł Wojdyło
Paweł Wojdyło
Informatyk

Pawel.Wojdylo@umk.pl
+48 56 611 4969

SEKCJA FILMOWA
Roman Tondel
Roman Tondel
Kierownik Sekcji Filmowej

Roman.tondel@umk.pl
+48 56 611 2083 | +48 728 503 543

Kajetan Pochylski
Kajetan Pochylski
Realizator nagrań wideo

Lukasz.Pochylski@umk.pl
+48 56 611 2081

MJacek Janik
Jacek Janik
Realizator nagrań wideo

Jacek.Janik@umk.pl
+48 56 611 4970

EduDrive System Badań Ankietowych